Неділя, 18.08.2019, 03:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Старопетрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Меню сайту

Протокол загальних зборів

ПРОТОКОЛ № 02

12.06.2018 року                                                                                                                                                                                          

Загальних зборів

педагогічного колективу, батьківського комітету Старопетрівської ЗОШ І-ІІ ступенів

та громадськості села Старопетрівка

 

Присутні:            педагоги закладу –  12 чоловік

                             члени батьківського комітету, ради школи – 11 чоловік

                             представники громадськості  – 0  чоловік

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.         Вибори голови та секретаря зборів.

2.         Вибори лічильної комісії.

3.         Звіт директора Старопетрівської  ЗОШ І-ІІ ступенів Клюшника Я.І. перед громадськістю про   роботу за 2017-2018 навчальний рік.

4.         Оцінювання діяльності директора школи Клюшника Я.І. шляхом таємного голосування.

 

І. СЛУХАЛИ:

Махнорилову Л. І., педагога школи яка запропонувала обрати шляхом відкритого голосуванння голову зборів з кандидатур Головіної О. І.. та Волошкіної З. А., секретаря – Сопотніцьку Г. Ю.

 

УХВАЛИЛИ: 

Обрати головою зборів Волошкіну З.А., секретарем  - Сопотніцьку Г.Ю.

 

ІІ. СЛУХАЛИ:

Волошкіну З.А., голову зборів, про вибори лічильної комісії. Запропонувала обрати лічильну комісію в кількості двох чоловік.

Бобрулько Т. О., голову батьківського комітету школи, яка запропонувала до складу лічильної комісії обрати Зіньковського В.П.  та Кеду О. О.

 

УХВАЛИЛИ: 

Обрати лічильну комісію у складі:

Зіньковський В.П.– голова лічильної комісії, вчитель школи;

Кеда О. О. -  член комісії, вчитель школи.

ІІІ. СЛУХАЛИ:

Клюшника Я.І.,  директора Старопетрівської ЗОШ І-ІІ ступенів про управлінську діяльність протягом 2017-2018 навчального року. У своєму звіті він зауважив, що школа є самостійною юридичною особою, має свої рахунки у державній казначейській службі, входить до Осипенківської сільської об`єднаної територіальної громади. Проаналізував поставлені завдання та їх реалізацію у роботі над єдиною методичною темою «Підвищення рівня професійної  майстерності педагога як умова всебічного розвитку учнів та формування ключових компетентностей  успішної особистості».Керівник навчального закладу повідомив, що станом на 08 червня 2018 року всього у мікрорайоні села 92 особи  шкільного віку і всі вони охоплені навчанням, а це результат успішної діяльності адміністрації і колективу школи. Конкретно зупинився на аналізі кожного питання  плану роботи керівника школи  щодо  створення і  забезпечення сприятливих  умов  роботи  школи, навчальній діяльності учнів та результатах навчально-виховного процесу, залученні педагогічної та батьківської громадськості до управління, співпраці з громадськими організаціями, вжитих заходах щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи, складнощами та перспективами, у зв`язку з переходом до Нової української школи та планах на 2018-2019 навчальний рік, а також соціальний захист, збереження та зміцнення здоров`я учнів та працівників школи у 2017-2018 навчальному році.

                                                                                              (Матеріали звіту додаються)

 

ВИСТУПИЛИ:

Головіна О.І. - заступник директора з навчальної роботи, вчитель школи, яка зазначила, що 2017-2018 навчальний рік  - це вже другий  рік роботи над проблемною методичною темою «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку учнів та формування ключових компетентностей успішної особистості випускника школи», а тому на реалізацію поставленої мети в школі створено належні умови для навчання вчителів та здобувачів освіти: вивчаються передові освітні технології, функціонує 1 комп`ютерний клас (5 комп`ютерів), всього в закладі їх 8. Проаналізувала матеріально-технічне оснащення школи новітніми засобами навчання та відкритість і презентацію результатів роботи закладу освіти на веб-ресурсах (сайті школи та блогах вчителів). Заступник директора охарактеризувала творчі досягнення вчителів школи ( участь у різних формах методичної роботи на рівні школи і громади, у професійних конкурсах тощо) та учнівського колективу (результативність участі у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів, мовних та літературних конкурсах та конкурсах художньо-естетичного циклу

Розповіла про особливості роботи зі здібними учнями школи.

Наголосила, що директор школи, Клюшник Я.І. разом з трудовим колективом постійно працює над забезпеченням належних умов для навчання, перебування дітей у школі, попередження дитячого травматизму, відсоток якого у цьому навчальному році складає на данний час 0%, організації їх зайнятості в позаурочний час та під час відпочинку, постійно дбає про забезпечення транспортом дітей під час поїздок на конкурси, спортивні  змагання, екскурсії. Запропонувала роботу директора школи за 2017-2018 н. р. вважати задовільною і такою, що заслуговує матеріального заохочення.

 

Поросюк Т. М. – педагог-організатор школи підвела підсумки виховної роботи в Старопетрівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів за 2017-2018 н.р., яка була підпорядкована проблемній темі школи «Форми та методи виховної роботи у школі з формування життєвих компетенцій громадянина України», спланована та спрямована на досягнення головної мети «Створення умов та впровадження ефективних технологій для розвитку і самореалізації особистості учня–– громадянина України». Проаналізувала основні напрямки виховної роботи та завдання, на вирішення яких спрямована діяльність педагогічного колективу. Так протягом  2017-2018 н.р. в школі були проведені заходи національно-патріотичного спрямування (Свято «День знань»; Свято до Дня вчителя; Свято до Дня захисника України; Змагання «Нумо, хлопці – козаки!», Виховні години «А хто Миколая любить» та інші), благодійні акції ( «Великодній кошик» -  благодійна акція , «Від серця до серця») та районні заходи, у яких брали участь учні школи. Педагог-організатор охарактеризувала всі напрямки виховної та профорієнтаційної роботи в школі, морально-правового виховання учнів та назвала заходи, які спрямовані на формування в учнів поваги до Конституції України, символів держави.  Зазначила, що  питання роботи школи з профілактики дитячої бездоглядності та попередження злочинності серед неповнолітніх розглядалися на засіданнях педради, нарадах при директорі, засіданнях МО класних керівників; приділялося багато уваги організації дозвілля та відпочинку школярів у позаурочний час. При школі працюють гуртки: «Умілі ручки» (керівник Жигула О.В, «Юний футболіст» (керівник Зіньковський В.П.), «Вокальний» (керівник Дудіна Л.Н.). Розповіла про результати участі учнів школи у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Джура» («Сокіл»). Зауважила, що в школі були створені всі умови для навчання та виховання підростаючого покоління і запропонувала роботу керівника навчального закладу за 2017-2018 навчальний рік  вважати задовільною і такою, що заслуговує на матеріальне заохочення.

Зіньковський В.П. - вчитель фізичної культури, який ознайомив присутніх зі спортивними досягненнями учнів школи у конкурсах та змаганнях, організованих на території Осипенківської сільської об`єднаної територіальної громади  протягом 2017-2018 н. р., а саме: на базі Старопетрівської школи до Дня фізичної культури і спорту, Захисника Вітчизни проведено «Веселі старти», походи та екскурсії до заплави річки Берда;  команда учнів Старопетрівської школи приймали участь у І спартакіаді серед учнів Осипенківської сільської об`єднаної територіальної громади з таких видів спорту: теніс (І місце),  шахи (І місце), футбо л(І місце) , легка  атлетика (ІІ місце), стрітбол (І та ІІ місце (хлопці та дівчата)), волейбол (ІІ місце) , баскетбол (І місце) та шостий рік поспіль посіла  перше загальнокомандне місце серед шкіл І-ІІ ступенів. Зазначив, що вагомою складовою досягнення такої результативності є те, що директор школи постійно піклувався про забезпечення учнів транспортом під час поїздок на спортивні змагання, створював належні умови для підготовки до спортивних змагань та проведення спортивно-масової роботи в школі і тому запропонував роботу директора школи за 2017-2018 навчальний рік вважати задовільною.

 

Бобрулько Т. О. – голова батьківського комітету школи, яка повідомила, що батьки здобувачів освіти і початкових, і середніх класів повністю задоволені роботою директора школи, який постійно допомагав у вирішенні нагальних питань, що виникали протягом 2017-2018 навчального року, і тому запропонувала роботу Клюшника Я. І. за цей рік вважати задовільною.

 

УХВАЛИЛИ:

 

Звіт директора Старопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клюшника Я.І. взяти до відома.

 

ІV.СЛУХАЛИ:

 

Зіньковського В. П.. - голову лічильної комісії, про результати таємного голосування щодо оцінки діяльності директора  школи Клюшника Я.І.

 

УХВАЛИЛИ:

 

1. Управлінську діяльність  директора Старопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клюшника Я.І. за 2017-2018 навчальний рік вважати задовільною:

                                    «за» -                23 чол.;

                                    «проти» -           0 чол.;

                                    «утрималися» -  0 чол.

2. Порушити клопотання перед відділом освіти виконавчого комітету Осипенківської сільської ради про   матеріального заохочення директору школи Клюшнику Я.І.:

 «моральне заохочення»:                        «матеріальне заохочення»:

 «за» - 9 чол.,                                             «за» - 14 чол.,  

«проти» - 0 чол.                                       «проти» - 0 чол.

                        

                  Голова зборів :                               З. А. Волошкіна

                  

                  Секретар  :                                     Г. Ю. Сопотніцька

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019
Сайт управляється системою uCoz